המחשבה לפיה רק הרכישה של כלי רכב חדש היא הוצאה קריטית וגדולה למשפחה שלכם, היא קצת נאיבית. כל מי שהיה בעלים של הרכב בחייו, יודע לומר לכם עד כמה מורכבת היא עבודת התחזוקה של מכונית, על אחת כמה וכמה אם יש צורך לבצע החלפה של חלקים בכלי רכב, באופן בהול. במידה בלתי מבוטלת, אם אתם לא מכירים את עולם הרכב, כל החלטה שאתם לוקחים, יכולה להשפיע על האופן בו כלי הרכב יצליח לתפקיד לאורך זמן. בדיוק מסיבה זו, הפנייה לעזרתו של מוסך מורשה – מוסך שעובד באופן ישיר עם היבואן של כלי הרכב בארץ, היא ההחלטה הכי בטוחה וחכמה בשבילכם.

החלטה ששומרת על הרכב לאורך זמן

בשונה מכל מסך רגיל, העבודה אל מול מוסך מורשה היא חשובה שבעתיים במקרה שמדובר על מכונית חדשה.
מוסך מורשה, הוא המקום שבו יכולים לתת פתרונות מקצועיים ואמינים לכל בעיה במנוע, במרכב הרכב או במערכות הרכב השונות. היתרונות בפנייה לעזרתם של מומחי חברה מורשית, הם רבים.

ביניהם, מוסך מורשה יכול:

  1. לאבחן בצורה מושלמת את הבעיה, צוות המוסך המורשה מכירים את כלי הרכב המורשים בצורה כמעט מושלמת, ועוברים קורסים והדרכות בכל חלק שנעשה בו שימוש ברכב. בין שמדובר על טויוטה C-HR או יונאי טוסון , כל בעיה תוכל לקבל את הטיפול הנכון ביותר לה, על בסיס הידע המקצועי של אנשי המוסך המורשים לאותו סוג רכב.
  2. להזמין חלקי חילוף – במידה ויש צורך לבצע החלפות או תיקונים מאסיביים של החלק מהמנוע, מוסך מורשה לבצע הזמנה ישירות מחברת טויוטה. וכך אתם תוכלו להיות בטוחים במאת האחוזים שהחלפים הם חדשים ומקוריים.
  3. לבצע החלפות מהירות – את התקנת החלפים שלכם, יבצעו אנשים מקצוע מומחים לאותו סוג רכב, מבחוץ ומבפנים בצורה כמעט מושלמת. תהליך החלפה על בסיס ידע, הוא תהליך מהיר הרבה יותר עם תוצאות איכותיות שיכולות להישמר למשך פרק זמן ארוך יותר.
    ולכן זוהי החלטה איתה אתם יכולים לעבוד לטווח הארוך. אפילו אם מדובר בהרכבה הכי קשה ובעייתית, אנשי הצוות של מוסך מורשה יצליחו להביא את כלי הרכב שלכם למצב שיא ההצלחה ולנסיעה חלקה ובטוחה במיוחד.

לכל בעיה ברכב יש את הפתרון הנכון

על פי רוב, הבחירה לנהוג על כלי רכב חדש, מאפשרת לכם לעבוד עם מוסך מורשה, ולשמור על ברכב שלכם מהתחלה כך גם במכירה שלו הרכב יקבל את התמורה.
לפחות בשנים הראשונות, בהן יש לכם אחריות על כלי הרכב, הטיפול של מוסך מורשה הוא חלק בלתי נפרד חבילת השירותים להם אתם זכאים. ולכן אתם רוצים להכיר מוסך מורשה שיכול לתת מענה למגוון רחב של דגמי הענף הרכב.
כך שיהיה לכם קל הרבה יותר לשמור על בטיחות המכונית לאורך זמן ועל המצב המכני של הרכב.

למה דווקא מוסך מורשה הוא יקר ?

מוסך מורשה יקרים מידי , לפני כ10 שנים זה היה נכון מוסך מורשה היה יקר כל טיפול עולה יותר מכל מוסך רגיל.
במשך הזמן נאמר לנו צמיד כדי לשמור על הרכב בזה שנלך למוסך מורשה של אותו יצרן וכך יהיה לנו רכב לעורך זמן, המשפט הזה הוא נכון מאוד, כיום מוסכים מורשים לא יקרים כמו פעם וישנם גם למוסך מורשה חליפים שתואמים את הגריסה של היצרן, והיצרן לוקח אחריות, כך שהמחיר ניהיה נמוך יותר, טיפול במוסך מורשה נותן לנו שקט, המחירים לא גדולים אולי הפרש של 100 ש"ח יותר, אבל השירות והאחריות יותר שווה מהמחיר,

 


What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
1
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win